ADINBERRI FUNDAZIOAREN PATRONATUA ORGANIGRAMA
  • ADINBERRI FUNDAZIOAREN PATRONATUA
  • BATZORDE BETEARAZLEA
  • ADINBERRI FUNDAZIOA
    • KUDEAKETA BATZORDEA
  • ZUZENDARI OROKORRA
    • ADMINISTRAZIO TEKNIKARIA
    • ZUZENDARI TEKNIKOA 1: KAPAZITAZIOA, PRODUKTUAK ETA ZERBITZUAK
    • ZUZENDARI TEKNIKOA 2: BERRIKUNTZA

ADINBERRI FUNDAZIOA PATRONATUA

PRESIDENTEA:

MIREN AINHOA AIZPURU MURUA ANDREA: PROIEKTU ESTRATEGIKOETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

PRESIDENTEORDEA:

MAITE PEÑA LÓPEZ ANDREA: PROIEKTU ESTRATEGIKOETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KIDEA:

RAFAELA ROMERO POZO ANDREA: MUGIKORTASUNEKO ETA LURRALDE ANTOLAKETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KIDEA:

JOSÉ ENRIQUE CORCHÓN ÁLVAREZ JAUNA: FINANTZA ETA AURREKONTUEN ZUZENDARI NAGUSIA.

KIDEA:

HARKAITZ MILLÁN ETXEZARRETA JAUNA: KULTURA, LANKIDETZA, GAZTERI ETA KIROL DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KIDEA:

IMANOL LASA ZEBERIO JAUNA: EKONOMIA SUSTAPENEKO, TURISMOKO ETA LANDA INGURUNEKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KIDEA:

JABIER LARRAÑAGA GARMENDIA JAUNA: OGASUN ETA FINANTZA DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KIDEA:

JOSÉ IGNACIO ASENSIO BAZTERRA JAUNA: INGURUMENA ETA OBRA HIDRAULIKOETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

IDAZKARIA:

MAITE BERRUETABEÑA ZENEKORTA ANDREA: ARAUBIDE JURIDIKOKO ETA FUNTZIO PUBLIKOKO ZUZENDARI NAGUSIA.

BATZORDE BETEARAZLEA

MIREN AINHOA AIZPURU MURUA ANDREA: PROIEKTU ESTRATEGIKOETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

RAFAELA ROMERO POZO ANDREA: MUGIKORTASUNEKO ETA LURRALDE ANTOLAKETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

JOSÉ ENRIQUE CORCHÓN ÁLVAREZ JAUNA: FINANTZA ETA AURREKONTUEN ZUZENDARI NAGUSIA.

MAITE PEÑA LÓPEZ ANDREA: PROIEKTU ESTRATEGIKOETAKO DEPARTAMENTUKO FORU-DIPUTATUA.

KUDEAKETA BATZORDEA

PROIEKTU ESTRATEGIKOEN DIPUTATUA: MIREN AINHOA AIZPURU MURUA

ADINBERRI FUNDAZIOKO ZUZENDARI OROKORRA: RAKEL SAN SEBASTIÁN BERISTAIN

AHALDUN NAGUSIAREN KABINETEKO ESTRATEGIAREN ZUZENDARI NAGUSIA: SEBASTIAN ZURUTUZA MUJIKA

GIZARTE POLITIKETAKO SAILEKO PLANGINTZA, INBERTSIO ETA PRESTAZIO EKONOMIKOEN ZUZENDARI NAGUSIA: CARLOS ALFONSO ARTOLA

EKONOMIAREN, TURISMOAREN ETA LANDA-INGURUNEAREN SUSTAPENEKO ZUZENDARI NAGUSIA: IKER ESTENSORO SARASOLA

MUGIKORTASUNEKO ETA LURRALDE ANTOLAKETAKO DEPARTAMENTUKO LURRALDE ANTOLAKETAKO ZUZENDARI NAGUSIA: MIGUEL ÁNGEL CRESPO

PROIEKTU ESTRATEGIKOEN ARDURADUNA: UNAI ANDUEZA IRAETA

ZUZENDARI NAGUSIA

RAKEL SAN SEBASTIÁN BERISTAIN

ALOR ARDURADUNA Silver Economy eta kapazitazioa

IDOIA SANZ MURUA

ALOR ARDURADUNA Berrikuntza

AINHOA BECERRA SOTELO

ALOR ARDURADUNA Administrazioko teknikaria

NERE EIZAGIRRE AIZPURU